Welcome There!

Welcome to Clinic

Our dermatology clinic care for both common and rare problems of skin, hair , nails and mucous membranes. More than 35 certified doctors provide care in medical and surgical dermatology.

About Dermatology

What Is Dermatology

Our dermatologists are leaders in the field of cosmetic surgery and medical dermatology. All specialists complet fellowships in surgical dermatology. We perform a wide range of cosmetic procedures including liposuction, blepharoplasty, face lifts etc.

learn more
Benefits

Why Choose Us

Features

What's New

[trx_sc_events type=”default” past=”” cat=”66″ orderby=”post_date” title_style=”default” title_align=”center” count=”3″ columns=”1″ title=”Upcoming Events” subtitle=”Events & Presentations”]
Testimonials

Our Clients Say

Hande hanım çok sabırlı bir doktor:)
3 arkadaş gittiğimiz merkezinde tüm sorularımızı cevapladı, bizi çok sakin karşıladı.
Yaptığı işlemden hepimiz memnun kaldık, kendisiyle devam edebileceğim ve tavsiye edebileceğim bir doktor.

Ece Öner

Çok güler yüzlü bir doktor Hande hanım. Sadece ihtiyaç olan uygulamaları yapıyor. İsteğinizi dinleyip ona göre yönlendirme yapıyor. Fazla uygulama için ısrar etmiyor o da en önemlisi. Hemşiresi Zeynep hanım da işini çok iyi takip ediyor.

Filiz Öğüt

Hande Hanim’a instagram üzerinden rastladim. Kendisi cok nazik ve kibar bir sekilde yüzüm için gerekli olan işlemleri bir bir anlattı. Beni can kulağıyla dinledi. Botoks yaptırdım, cok memnunum . Ayrica mezoterapi tedavisi için randevularimi olusturdum. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Duygu Özkan